Türkiyeyi Haritalayan Başarsofttan Bedava Navigasyon Programı

screen568x568[1]

Hepinizin bildiği gibi goole için Türkiyeyi haritalayan başarsoft  BAŞARTRAFİK adında kendi navigasyon programını yayınladı.

Bu programda sadece yol tarifi değil aynı zamanda yol durumu bilgisini de alıyorsunuz. Hatta bir adım daha ileri giderek kaza durumlarını raporlamayı kullanıcılara bırakmış. Bu sayede gördüğünüz kazayı girerek, progrmaı kullanan diğer kullanıcılara bilgi verebiliyorsunuz. Radar bilgileri gibi bilgilerde bulunan progrramda, hız limitleri ve hızınız da unutulmamış.

Program harita bilgileri hariç tüm içeriğini kullanıcıdan almayı hedeflemiş. Yoldaki radarı selektör kullanarak diğer kullanıcılara bildiren insanımız için bence modernleşmek anlamına gelebilir bu program. Alternatifleri paralı iken bu program ücretsiz olmasıyla gönüllerde taht kuruyor.

Uygulama için hazırlanan videoyu aşağıda bulabilirsiniz. iOS için buradan, Android için buradan uygulamayı indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Buraları "gomple" benim gençler...

1 Comment

  1. Volkan Atabey

    24 Haziran 2014 at 18:44

    Teşekkür ederim internette aramadığım site kalmamıştı çok sağolun.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>